Zasady współpracy - Kancelariagi

kancelariagi
Przejdź do treści
Zasady współpracy
Wynagrodzenie za świadczone usługi prawne jest ustalane z każdym Klientem indywidualnie po zapoznaniu się z przedmiotem sprawy. Wysokość wynagrodzenia jest uzależniona między innymi od rodzaju sprawy, stopnia jej skomplikowania czy etapu na jakim dana sprawa się znajduje. Wynagrodzenie za świadczone usługi jest płatne z góry. W wyjątkowych przypadkach istnieje możliwość rozłożenia wynagrodzenia na raty. Kwestie te są uzgadniane indywidualnie z każdym Klientem.
W przypadku nurtującej Państwa kwestii prawnej, prosimy o kontakt poprzez wybrany kanał komunikacji (telefon/email) i umówienie spotkania. Możliwe jest również udzielanie porad prawnych online po wcześniejszym przesłaniu do nas dokumentów i uregulowaniu odpowiedniego wynagrodzenia.
Możliwe sposoby rozliczeń to:

• wynagrodzenie zryczałtowane - poprzez określenie z góry konkretnej kwoty wynagrodzenia;

• wynagrodzenie godzinowe - wysokość wynagrodzenia zależy od ilości czasu poświęconego wykonaniu zlecenia;

• wynagrodzenie prowizyjne tzw. success fee;

• wynagrodzenie dodatkowe – stawiennictwo na rozprawach.

W przypadku stałego zlecenia na obsługę prawną, wynagrodzenie płatne jest w formie ryczałtu miesięcznego. W postępowaniach sądowych spornych (np. o zapłatę, o odszkodowanie, o zachowek) wynagrodzenie może obejmować dodatkowo ustalone indywidualnie z Klientem success fee, czyli premię za wygraną sprawę w postaci procentowego udziału od wygranej i wyegzekwowanej kwoty pieniężnej.
Wróć do spisu treści